Innotech

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań internetowych. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z celami biznesowymi i marketingowymi naszych klientów.


Naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta

Aby nasza praca przyniosła wymierne korzyści dla biznesu naszych klientów, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Najpierw poznajemy jego biznes, oczekiwania i pozycję wśród konkurencji. Później pokazujemy mu jak wykorzystać Internet, aby pozyskać nowych klientów i zwiększyć obroty. Staramy się aby nasze projekty były funkcjonalne i spełniały w 100% założone cele.

Duży nacisk kładziemy na estetykę naszych projektów.

Staramy się, aby nasze strony były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu i szybkie w dostępie do informacji. Nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i interesów klientów. Stworzone przez nas witryny dzięki estetycznej szacie graficznej i przejrzystemu układowi, zachęcają do następnych odwiedzin.

Współpracujemy z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Nie tylko tworzymy rozwiązania Internetowe, ale również doradzamy jak korzystać z Internetu. Na etapie analizy pomagamy klientom sprecyzować i urealnić ich oczekiwania, tak aby Internet był dla nich źródłem zysków, a nie tylko wydatków. Realizacja projektu nie kończy się w momencie oddania gotowej strony, chcemy towarzyszyć naszym klientom podczas dalszego życia projektu. Służymy pomocą polegającą na: bieżącej aktualizacji danych tworzących serwis, opiece administracyjnej serwisu, rozbudowie serwisu.

Tworzymy strony zorientowane marketingowo

Zdajemy sobie sprawę, że w Internecie istnieje duża konkurencja w każdej dziedzinie oferowanych dóbr. Stworzymy dla Ciebie strony oraz tekst oferty skłaniający do wybrania twojego produktu spośród innych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników tworzymy strony, które nie tylko mają informować ale również prowadzić klienta do zakupu produktu.

Start  |  SysKon  |  O firmie  |  Prezentacje  |  WWW  |  Kontakt

Copyright 2004-2015 INNOTECH. All rights reserved.
ul. Czarnieckiego 3a/9
73-110 Stargard Szczeciński


casual downloadable games
Runes of Avalon website
Roman Budzowski - budzowski.art - obrazem pisane