Cennik

Miło nam poinformować, że od 1 maja będzie obowiązywała nowa, atrakcyjna polityka cenowa. W celu umożliwienia skorzystania z systemu konferencjom naukowym wprowadziliśmy nowy wariant - partnerski. Oznacza on możliwość nabycia systemu po obniżonej cenie w zamian za tytuł Partnera konferencji (szczegóły oferty są przedstawione poniżej).


wariant ilość uczestników pomoc techniczna nowy projekt graficzny termin płatności
 do 80   80-160  >160 
niezależny 1250 1250 1250 10h

do uzgodnienia

14 dni
partnerski 450 700 990 3h do uzgodnienia 30 dni

Wariant niezależny oznacza, że organizator konferencji może skorzystać z systemu w pełnym wymiarze oraz posiada rozszerzony pakiet pomocy technicznej.

Wariant partnerski przeznaczony jest dla konferencji naukowych. Oznacza, że organizator konferencji może korzystać z systemu w pełnym wymiarze oraz posiada podstawowy pakiet pomocy technicznej. W zamian zobowiązuje się w zależności od rozmiaru konferencji do:

  • do 80 osób - umieszczenia w serwisie konferencyjnym podstrony informującej o systemie SysKon według dostarczonego przez nas wzoru oraz przyznać tytuł partnera konferencji,
  • od 80 do 160 osób - umieszczenia w serwisie konferencyjnym na podstronie Sponsorzy lub Partnerzy informacji o systemie SysKon według dostarczonego przez nas wzoru oraz przyznania tytułu partnera konferencji,
  • powyżej 160 osób - przyznania tytułu partnera konferencji oraz umieszczeniaw serwisie konferencyjnym na podstronie Sponsorzy lub Partnerzy logo systemu SysKon.

Licencja na system pozwala na korzystanie z systemu dowolnej liczbie UPRAWNIONYCH użytkowników. Licencja pozwala na wykorzystanie systemu do obsługi jednej konferencji. Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Do cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Cena jest wyznaczana na podstawie deklaracji organizatora co do spodziewanej liczby uczestników. W przypadku przekroczenia zadeklarowanej liczby o więcej niż 10% wystawiana jest faktura uzupełniejąca.

Koszt wykupienia 1 godziny dodatkowej pomocy technicznej: 50 pln netto.

Przykładowe serwisy WWW konferencji

 


 


 

Start  |  SysKon  |  O firmie  |  Prezentacje  |  WWW  |  Kontakt

Copyright 2004-2015 INNOTECH. All rights reserved.
ul. Czarnieckiego 3a/9
73-110 Stargard Szczeciński


casual downloadable games
Runes of Avalon website
Roman Budzowski - budzowski.art - obrazem pisane