Co otrzymam?

Zamawiając system SysKon otrzymasz:

 • wielostanowiskową licencję na system SysKon - oznacza to, że z systemu będzie mogło korzystać jednocześnie kilku Twoich współpracowników bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.
 • miejsce na serwerze do uruchomienia systemu, przechowywania stron WWW konferencji oraz zgłaszanych artykułów. Dzięki temu nie musisz ponosić dodatkowych kosztów na zakup serwera (profesjonalny serwer kosztuje około 1000 zł). Opiekę nad serwerem sprawuje największa firma hostingowa w Polsce - home.pl
 • konto email o pojemności 10MB o adresie twoja_nazwa@konferencja.org
 • adres WWW dla strony o Twojej konferencji w postaci www.twoja_nazwa.konferencja.org. Możesz również zastosować własną domenę.
 • projekt graficzny strony WWW - dzięki niemu informacje o Twojej konferencji zostaną zaprezentowane w sposób elegancki i przejrzysty. Jeżeli posiadasz już gotowy projekt graficzny, możemy system dostosować do niego.
 • pomoc techniczną - system jest prosty w obsłudze, gdybyś jednak potrzebował naszej pomocy, otrzymasz ją bezpłatnie. Zapewniamy również możliwość rozszerzenia systemu o funkcje zaproponowane przez Ciebie.

Dowiedz się, z jakich modułów składa się SysKon:

 • moduł uczestnika
  Przygotowane przez Ciebie informacje i strony WWW są obsługiwane przez ten moduł. Umożliwia on uczestnikom konferencji zgłoszenie udziału oraz nadesłanie artykułów.
 • moduł raporty
  Zebrane w module uczestnika informacje są prezentowane w postaci przejrzystych raportów. Moduł raport pozwoli Ci przeglądać informacje o zgłoszonych na Twoją konferencję osobach. Dzięki niemu dowiesz się, kto się zgłosił (i kiedy), czy nadesłał artykuł (lub czy planuje nadesłać, ponieważ system nie wymaga od uczestnika zgłoszenia od razu pełnego artykułu). System przechowuje kompletne informacje o uczestniku (adresy do korespondencji, reprezentowanej uczelni, firmy, adresy do faktur).
 • moduł faktury
  Dzięki temu, że system zgromadził w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje możesz szybko i w prosty sposób wystawić uczestnikowi fakturę za uczestnictwo. Nie musisz przy tym wprowadzać ponownie danych o uczestniku, system automatycznie podpowie Ci dane do faktury podane przez uczestnika podczas zgłoszenia na konferencję. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnych pomyłek. Jeżeli chcesz, możesz wystawić uczestnikom faktury pro forma. System umożliwia również wystawienie faktur zbiorczych, a jeżeli zajdzie taka potrzeba wystawienie korekt faktury.
 • moduł logistyka
  System prosi zarejestrowanych uczestników o podanie informacji, kiedy przyjadą na konferencję oraz kiedy planują wyjechać. Dzięki tym informacjom jest w stanie podać Ci ile noclegów powinieneś zarezerwować. Dodatkowo system jest w stanie poinformować Cię o jakich godzinach przyjadą uczestnicy (np. pierwszego dnia konferencji o godzinie 10-tej przyjedzie 20 osób, a o 11-tej tylko 2). Pobierane przez system informacje ułatwią Ci również rozmieszczenie uczestników w pokojach - dowiesz się kto z kim chciałby nocować oraz jaki pokój sobie życzy (np. pokój jednoosobowy dla osób niepalących, oczywiście decyzja czy taki dostanie należy do Ciebie).
 • moduł powiadomienia
  Istotnym problemem podczas organizowania konferencji jest komunikacja z jej uczestnikami - zarówno tymi potencjalnymi jak i już zarejestrowanymi. Posiadając bazę adresową możesz w prosty sposób rozesłać do wszystkich profesjonalne i eleganckie zaproszenia do udziału w konferencji. Zarejestrowanych uczestników możesz natomiast informować o wydarzeniach dotyczących konferencji. Może to być przypomnienie o możliwości nadesłania artykułu czy choćby o konieczności dokonania opłaty za udział w konferencji. Typów powiadomień jest wiele, a każde z nich możesz wysłać w ciągu kilku chwil zaoszczędzając sobie mnóstwo czasu.
 • moduł recenzent
  Nadsyłane przez uczestników artykuły są gromadzone w systemie. Korzystając z modułu do recenzji jesteś w stanie w prosty sposób sprawdzić czy autor nadesłał wszystkie wymagane informacje o artykule. Moduł obsługuje zarówno streszczenia jak i pełne artykuły, więc weryfikacja może być dwustopniowa. Każdy z artykułów może być oceniany przez dowolną liczbę recenzentów. Funkcje systemu dają Ci pełną kontrolę nad tym który z recenzentów ma ile artykułów oraz ile z nich zostało już ocenionych. Informacja o ocenie jaką otrzymał artykuł jest automatycznie przekazywana autorowi artykułu.
 • moduł konferencja
  Korzystając z tego modułu możesz stworzyć strony WWW dla Twojej konferencji. Strony tworzy się w prosty sposób, korzystając z edytora podobnego do popularnych edytorów tekstu. Dodatkowo w module tym możesz zdefiniować bloki tematyczne dla Twojej konferencji czy dodać kolejną wersję językową. Teraz serwis WWW Twojej konferencji może dotrzeć do większej liczby potencjalnych uczestników w sposób w jaki oni by sobie tego życzyli.
 • moduł organizator
  Ten moduł pozwoli Ci zarządzać użytkownikami systemu. Dla każdego z użytkowników możesz zdefiniować do których konferencji ma dostęp. Dlatego możesz być pewien, że niepowołana osoba nie dotrze do zastrzeżonych miejsc.

oferta  zamawiam  jak działa SysKon?

Start  |  SysKon  |  O firmie  |  Prezentacje  |  WWW  |  Kontakt

Copyright 2004-2015 INNOTECH. All rights reserved.
ul. Czarnieckiego 3a/9
73-110 Stargard Szczeciński


casual downloadable games
Runes of Avalon website
Roman Budzowski - budzowski.art - obrazem pisane